RNC65J3833BRB14
MFR.Part #
RNC65J3833BRB14
JLCPCB Part #
C3555071
Description
-65℃~+175℃ 383kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors