SM8S30AHE3/2D
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM8S30AHE3/2D
JLCPCB Part #
C553991
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10uA 136A@10/1000us 30V 36.8V 48.4V 6.6kW@10/1000us TVS Unidirectional DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS