RN60D2490FRSL
MFR.Part #
RN60D2490FRSL
JLCPCB Part #
C3532563
Description
-65℃~+175℃ 249Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors