SM8S22CAHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM8S22CAHM3/I
JLCPCB Part #
C20036942
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10uA 186A@10/1000us 22V 26.9V 35.5V 6.6kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS