RNC60H5361FRB14
MFR.Part #
RNC60H5361FRB14
JLCPCB Part #
C1445702
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.36kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors