SM8S22ATHE3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM8S22ATHE3/I
JLCPCB Part #
C1976869
Package
DO-218AC
Description
-55℃~+175℃ 10uA 186A@10/1000us 22V 26.9V 35.5V 6.6kW@10/1000us TVS Unidirectional DO-218AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS