BFC237865433
MFR.Part #
BFC237865433
JLCPCB Part #
C3810512
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 300V、630V 43nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS