CP00053R900KE66
MFR.Part #
CP00053R900KE66
JLCPCB Part #
C19413870
Description
-65℃~+275℃ 3.9Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS