SM5S75CAHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM5S75CAHM3/I
JLCPCB Part #
C20036318
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10uA 121V 29.8A@10/1000us 75V 87.7V Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS