SM5S64CAHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM5S64CAHM3/I
JLCPCB Part #
C20036316
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 103V 10uA 3.6kW@10/1000us 35A@10/1000us 64V 74.9V Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS