TLD5S12AH
MFR.Part #
TLD5S12AH
JLCPCB Part #
C2448025
Description
-55℃~+175℃ 10uA 12V 13.3V 181A 19.9V 2.8kW IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS