SM5S13CAHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM5S13CAHM3/I
JLCPCB Part #
C20036294
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10uA 13V 15.2V 167A@10/1000us 21.5V 3.6kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS