SM15T33CA-M3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM15T33CA-M3/57T
JLCPCB Part #
C3713991
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1uA 28.2V 31.4V 33A 45.7V Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS