RN60C1652FR36
MFR.Part #
RN60C1652FR36
JLCPCB Part #
C1773917
Description
-65℃~+175℃ 16.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors