SM15T200CA-E3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM15T200CA-E3/57T
JLCPCB Part #
C3712107
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 171V 190V 1uA 274V 5.5A Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS