SIRC10DP-T1-GE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SIRC10DP-T1-GE3
JLCPCB Part #
C727817
Package
SO-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.873nF 2.4V 23.9A 3.5mΩ@10V 3.6W 30V 36nC@10V SO-8 MOSFETs ROHS