RNC55H1401FSBSL65
MFR.Part #
RNC55H1401FSBSL65
JLCPCB Part #
C3405456
Description
-65℃~+175℃ 1.4kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors