SIRA16DP-T1-GE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SIRA16DP-T1-GE3
JLCPCB Part #
C727408
Package
SO-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 16A 2.06nF 2.3V 3.9W 30V 47nC@10V 47pF 6.8mΩ@10V SO-8 MOSFETs ROHS