Y007563R4000F0L
MFR.Part #
Y007563R4000F0L
JLCPCB Part #
C1459656
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 63.4Ω Metal foil resistor ±1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors