SIHU2N80E-GE3
MFR.Part #
SIHU2N80E-GE3
JLCPCB Part #
C6680042
Package
TO-251AA
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 19.6nC@10V 2.38Ω@10V 2.8A 2V 315pF 62.5W 6pF 800V TO-251AA MOSFETs ROHS