RNC50J5113BSB1431
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC50J5113BSB1431
JLCPCB Part #
C3429550
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 511kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors