SIHP23N60E-GE3
MFR.Part #
SIHP23N60E-GE3
JLCPCB Part #
C160649
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 119pF 158mΩ@10V 2.418nF 227W 23A 4V 4pF 600V 95nC@10V N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS