SIHP17N80E-GE3
MFR.Part #
SIHP17N80E-GE3
JLCPCB Part #
C467938
Package
TO-220AB-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 122nC@10V 17A 2.408nF 208W 250mΩ@10V 2V 800V 9pF TO-220AB-3 MOSFETs ROHS