SIHG73N60E-E3
MFR.Part #
SIHG73N60E-E3
JLCPCB Part #
C7316178
Package
TO-247AC
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 362nC@10V 39mΩ@10V 4V 520W 600V 7.7nF 73A TO-247AC MOSFETs ROHS