BFC237525113
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237525113
JLCPCB Part #
C6131238
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 11nF 400V、1kV ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS