SIHG47N60E-E3
MFR.Part #
SIHG47N60E-E3
JLCPCB Part #
C3281144
Package
TO-247AC
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 10pF 220nC@10V 357W 460pF 47A 4V 600V 64mΩ@10V 9.62nF N-Channel TO-247AC MOSFETs ROHS