ERC504K7500FHEB500
MFR.Part #
ERC504K7500FHEB500
JLCPCB Part #
C3548505
Description
-65℃~+175℃ 100mW 4.75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS