SIHB120N60E-T1-GE3
MFR.Part #
SIHB120N60E-T1-GE3
JLCPCB Part #
C5919001
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.562nF@100V 120mΩ@10V 179W 25A 45nC@10V 5V 600V D2PAK(TO-263) MOSFETs ROHS