SIHA18N60E-E3
MFR.Part #
SIHA18N60E-E3
JLCPCB Part #
C5918993
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.64nF@100V 18A 202mΩ@10V 34W 4V 600V 92nC@10V TO-220 MOSFETs ROHS