Y174610K0000Q0R
MFR.Part #
Y174610K0000Q0R
JLCPCB Part #
C4191641
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 10kΩ 600mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount