SI2300DS-T1-GE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SI2300DS-T1-GE3
JLCPCB Part #
C3280176
Package
SOT-23-3(TO-236-3)
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.1W、1.7W 1.5V@250uA 10nC@10V 3.6A 30V 320pF@15V 68mΩ@2.9A,4.5V N-Channel SOT-23-3(TO-236-3) MOSFETs ROHS