SI2300DS-T1-BE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SI2300DS-T1-BE3
JLCPCB Part #
C6488160
Package
SOT-23(TO-236)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.5V 1.7W 10nC@10V 19pF@15V 3.6A 30V 320pF@15V 45pF 68mΩ@4.5V N-Channel SOT-23(TO-236) MOSFETs ROHS