SFR25H0006809JA500
MFR.Part #
SFR25H0006809JA500
JLCPCB Part #
C1377516
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS