SFR25H0006807JA500
MFR.Part #
SFR25H0006807JA500
JLCPCB Part #
C3446682
Description
-55℃~+155℃ 500mW 680mΩ Metal Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS