SFR25H0006208JR500
MFR.Part #
SFR25H0006208JR500
JLCPCB Part #
C1754020
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.2Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS