M55342E06B24E0PTS
MFR.Part #
M55342E06B24E0PTS
JLCPCB Part #
C4324419
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 150mW 24kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount