SFR25H0002004JR500
MFR.Part #
SFR25H0002004JR500
JLCPCB Part #
C1752755
Description
-55℃~+155℃ 2MΩ 500mW Metal Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS