MRS25000C5901FRP00
MFR.Part #
MRS25000C5901FRP00
JLCPCB Part #
C1742361
Description
-55℃~+155℃ 5.9kΩ 600mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS