PTF65350R00FXBF
MFR.Part #
PTF65350R00FXBF
JLCPCB Part #
C1442981
Description
-55℃~+150℃ 250mW 350Ω Metal Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors