SFR2500009531FR500
MFR.Part #
SFR2500009531FR500
JLCPCB Part #
C1741471
Description
-55℃~+155℃ 400mW 9.53kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS