SFR2500009530FR500
MFR.Part #
SFR2500009530FR500
JLCPCB Part #
C3463879
Description
-55℃~+155℃ 400mW 953Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS