SFR2500004533FR500
MFR.Part #
SFR2500004533FR500
JLCPCB Part #
C1749228
Description
-55℃~+155℃ 400mW 453kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS