SFR2500009533FR500
MFR.Part #
SFR2500009533FR500
JLCPCB Part #
C1749398
Description
-55℃~+155℃ 400mW 953kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS