SFR2500003003FR500
MFR.Part #
SFR2500003003FR500
JLCPCB Part #
C3397168
Description
-55℃~+155℃ 300kΩ 400mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS