SFR2500005493FR500
MFR.Part #
SFR2500005493FR500
JLCPCB Part #
C1749190
Description
-55℃~+155℃ 400mW 549kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS