SFR16S0006803JR500
MFR.Part #
SFR16S0006803JR500
JLCPCB Part #
C3444709
Description
-55℃~+155℃ 500mW 680kΩ Metal Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS