RN50C1052BBSL
MFR.Part #
RN50C1052BBSL
JLCPCB Part #
C3380882
Description
-65℃~+175℃ 10.5kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors