SFR16S0003008JA500
MFR.Part #
SFR16S0003008JA500
JLCPCB Part #
C3531643
Description
-55℃~+155℃ 3Ω 500mW Metal Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS