SFR16S0001963FA500
MFR.Part #
SFR16S0001963FA500
JLCPCB Part #
C1378044
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS