SFR16S0001879FR500
MFR.Part #
SFR16S0001879FR500
JLCPCB Part #
C1751590
Package
Plugin,D1.9xL3.5mm
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS